VÅRE MEDARBEIDERE

Ønsker du å rette en generell henvendelse? Send mail til post@waterguard.no

Medie- /Kommunikasjonsbyrå : InvolveGruppen, Henning Børve Figenschou 482 88 255
(Alle henvendelser om annonsering, sponsing, reklame eller presse/PR rettes hit)

 


Haakon Munkejord
Daglig leder

Telefon: 902 01 932
haakon@waterguard.no

Henrik Skivik
Technical Manager

Norge: +47 90 15 81 66
henrik@waterguard.no

Tobias Johansen
Salgsleder
Salgsdistrikt: Oslo & Trøndelag

Telefon: 97 16 56 68
tobias@waterguard.no

Knut Anders Gulliksen
Salg/Marked, Reklamasjonsansvarlig
Regionsjef: Buskerud, Vestfold, Telemark & Agder
Reklamasjonsansvarlig Norge

Telefon: 90 18 18 88
knut.anders@waterguard.no

Mikkel Østreng
Salg/Marked
Regionsjef: Oslo, Hedmark, Oppland, Østfold, & Nord Norge (Tromsø)

Telefon: 957 43 882
mikkel@waterguard.no

Christer Løge
Salg/Marked
Regionsjef: Vest (Stavanger-Bergen-Kristiansund) & Nord Norge (Bodø)

Telefon: 991 58 731 
christer@waterguard.no