VÅRE MEDARBEIDERE

Ønsker du å rette en generell henvendelse? Send mail til post@waterguard.no

Mediehenvendelser rettes til Daniel Nordvik, 907 45 461
(Alle henvendelser om annonsering, sponsing, reklame eller presse/PR rettes hit)

 


Tobias Johansen
Operativ leder

Telefon: 97 16 56 68
tobias@waterguard.no

Haakon Munkejord
Forretningsutvikler

Telefon: 902 01 932
haakon@waterguard.no

Henrik Skivik
Teknisk sjef

Norge: +47 90 15 81 66
henrik@waterguard.no

Knut Anders Gulliksen
Reklamasjonsansvarlig
Regionsjef: Buskerud, Vestfold, Telemark & Agder

Telefon: 90 18 18 88
knut.anders@waterguard.no

Christer Løge
Regionsjef: Vestland og Rogaland

Telefon: 991 58 731  
christer@waterguard.no

Dennis Tjernshaugen
Regionssjef: Oslo, innlandet & Østfold

Telefon: 902 57 618
dennis@waterguard.no

Thomas Berg
Regionssjef: Trøndelag, Nord-Norge, Møre & Romsdal

Hornebergvegen 7A,
7038 Trondheim

Telefon: 942 19 951
thomas@waterguard.no

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]